Jesteś w: Af Portal / Życie AutofederacjiInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.

Życie Autofederacji

Kim jesteśmy
Autofederacja to nowoczesna i planowana na niespotykaną do tej pory skalę organizacja. Powstała by zrzeszać polskich kierowców i występować w ich interesie, bez względu na rodzaj pojazdu, który użytkują, staż za kierownicą i kategorię prawa jazdy.
Misja AF
Misją Autofederacji jest poprawa komfortu życia użytkowników polskich dróg  i wspieranie każdego indywidualnego kierowcy poprzez dostarczanie mu wszechstronnej wiedzy z rynku motoryzacyjnego, krzewienie kultury na polskich drogach i praktyczne wsparcie w trudnych sytuacjach związanych z użytkowaniem samochodu.
Szkol się ze zniżką
Z okazji zbliżających się wakacji dla wszystkich naszych członków przygotowaliśmy niespodziankę. Już dzisiaj możecie zgłosić się do wzięcia udziału w szkoleniu na najnowszych symulatorach techniki doskonalenia jazdy z dużą zniżką.
Spotkania z Agnieszką Zydroń
Jak wiecie walczymy z pijanymi kierowcami i o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Jest to szczególnie istotne przed wakacjami, gdy ruch na naszych drogach jest wzmożony.
Zostań Agentem Autofederacji
Autofederacja poszukuje Agentów do sprzedaży produktu na terenie całego kraju. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, komunikatywną, cechuje Cię samodzielność w działaniu oraz silna motywacja w osiąganiu wyznaczonych celów, dołącz do nas.
Agenci Autofederacji
Lista Agencji współpracujących z Autofederacją.
Akcje społeczne
Dla Autofederacji bezpieczeństwo kierowców jest najważniejsze! AF wspiera edukację dotyczącą bezpieczeństwa na drodze, organizuje imprezy motoryzacyjne, sportowe i kulturalne, podczas których przewodnim motywem jest bezpieczeństwo oraz czynnie angażuje się w ogólnopolskie akcje społeczne.
Autofederacja i trasa koncertowa Lady Pank
Autofederacja zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - trasę koncertową Lady Pank, która uświetni kolejne imprezy cyklu Numery Twoich Przyjaciół 998 i 112. 
Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska