Jesteś w: Af Portal / Życie Autofederacji / Kim jesteśmyInfolinia_shrt

defensywnikierowcy.pl

 

Ankieta tygodnia
Czy powinno się zabronić wjazdu starszych wysokoprężnych aut do miast?
Tak, bo to one najbardziej zanieczyszczają środowisko.
Nie, nie idźmy śladem Niemiec.
Tylko wtedy, gdy nie spełniają żadnych norm emisji spalin.
2011-07-11

Kim jesteśmy

Autofederacja to nowoczesna i planowana na niespotykaną do tej pory skalę organizacja. Powstała by zrzeszać polskich kierowców i występować w ich interesie, bez względu na rodzaj pojazdu, który użytkują, staż za kierownicą i kategorię prawa jazdy.

Inspiracją do rozpoczęcia przedsięwzięcia jakim jest Autofederacja były już istniejące i działające z sukcesem na świecie organizacje jak niemiecki ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club), angielski RAC (Royal Automobile Club) czy amerykański AAA (American Automobile Association), jednak nasza organizacja skupia się przede wszystkich wokół samego kierowcy i daje znacznie więcej rozwiązań niż sama pomoc wypadkowa i techniczna.

Jesteśmy obecnie jedynym krajem w Europie, który nie posiada organizacji, która dobrowolnie skupiałaby członków w celu ułatwienia im życia w coraz trudniejszym i bardziej skomplikowanym świecie motoryzacji. Chcemy jak najskuteczniej chronić interesy polskich kierowców i zapewniać im jak największe korzyści i przywileje. 

W ramach oferowanego wsparcia Autofederacja zapewnia Pakiet Ochrony i Bezpieczeństwa gwarantujący Członkom AF pomoc prawną, ubezpieczeniową (w odzyskiwaniu należnych odszkodowań), zdrowotną, ochronę konsumencką i wsparcie techniczne.

Członkom AF przysługują także atrakcyjne zniżki w motoryzacyjnym sklepie internetowym, oraz innych sklepach dostępnych na stronach portalu AF. Ponadto odpowiadając na Państwa oczekiwania i nadsyłane uwagi, sukcesywnie będziemy udostępniać na stronach Portalu informacje o nowych partnerach.

Członkowie Autofederacji są zapraszani na imprezy i koncerty organizowane w całym kraju w ramach programów społecznych poświęconych Bezpieczeństwu Ruchu Drogowego. 

Sprawdź co możesz zyskać przystępując do AF.


Innowacyjna Gospodarka Autofederacja Unia Europejska